Vestuvių fotografo paslaugos, vestuvių fotografas, reportažinė vestuvių fotografija

Profesionalios vestuvių fotografo paslaugos

Vestuvių fotografo paslaugos – be fotografijos visada yra atliekamos kitos su fotografija susijusios paslaugos, tokios kaip nuotraukų spausdinimas, vestuvinių knygų maketavimas bei gamyba, drobių gamyba. Visada esu suinteresuotas atlikti visapusiškai kokybiškas paslaugas nuo komunikacijos iki spausdinimo darbų. Spausdinimo darbus visada patikiu tik geriausiems šios srities specialistams, tokiems kaip Fotopliusas ar Fotofitės. Man svarbiausia yra visapusiška kokybė. Pasinaudodamas savo patirtimi vestuvių fotografijoje, visada mielai rekomenduosiu kitus profesionalius paslaugų teikėjus (vedėjai, muzika, barmenai, fejerverkai, dekoras, vestuvių planuotojai, švenčių vietos ir t.t.).

Profesionali fototechnika

Mano fotografijoje visada yra naudojama naujausia ir moderniausia techninė įranga. Visada seku paskui naujas technologijas, esu žingeidus ir mėgstantis naujoves. Moderniausia, kokybiška fotografavimo įranga – kiekvieno profesionaliai dirbančio fotografo būtinybė. Tik profesionaliam darbui skirta įranga garantuoja kokybiškus vaizdus, fotografavimo greitį, tikslumą – kas garantuoja, kad visos akimirkos bus įamžintos. Lietinga diena, prastas apšvietimas, ryški saulė – jūsų akimirkos visada bus užfiksuotos, nepaisant visų prastų aplinkybių

Fotografijos paslaugos
Fotografijos paslaugos

Nuotraukų saugumas

Vestuvių diena yra fotografuojama dviem fotoaparatais, o nuotraukos vienu metu yra įrašomos į 4 atminties korteles. Po vestuvių jūsų nuotraukos visada yra papildomai saugomos keliuose kietuosiuose diskuose. Po nuotraukų atidavimo klientams – atsarginė kopija yra saugoma neribotą laiką. Tad jūsų dienos nuotraukos visada yra saugios. Mano darbo proceso planavimas ir patirtis leidžia visada užbėgti neplanuotiems įvykiams už akių, todėl apie sugedusias atminties korteles, dingusias nuotraukas ir t.t. negali būti nė kalbos. Aš, būdamas profesionaliu paslaugų teikėju, visada privalau viską numatyti. Nes tai svarbiausios žmonių gyvenimo akimirkos.

Fotografo paslaugos ir komunikacija

Mano paslaugos neapsiriboja vien tik fotografavimu. Komunikacija - taip pat vienas svarbesnių dalykų fotografijoje. Dėmesys klientui nuo pirmosios žinutės ar skambučio. Vestuvių fotografavimo proceso aptarimas, planavimas, detalių suderinimas - neatsiejama mano darbo dalis. Man svarbiausia yra nuoširdus ir paprastas bendravimas, tiek iki vestuvių, tiek vestuvių dieną.

Vestuvių fotografo paslaugos, jaunųjų bučinys prie Druskininkų santuokų rūmų
Vestuvių fotografo paslaugos

Fotografavimo procesas

Stilistika - reportažinė fotografija. Didžiąją laiko dalį užima fotografavimas laisvu stiliumi. Mano darbas yra atvykti ir užfiksuoti šventę visiškai savarankiškai. Darant poros fotosesiją, fotografavimas vyksta vengiant pozavimo, režisavimo, suvaidintų jausmų demonstravimo. Svarbus dalykas - empatija. Visada reikia paklausti savęs - kaip jaučiasi klientas? Labai svarbu yra klientų savijauta. Nuotraukos nėra pats svarbiausias dalykas vestuvėse. Svarbiausi yra žmonės, nuoširdus ir paprastas bendravimas. Geras ryšys - gera atmosfera - geros nuotraukos. Fotografija man yra maloniai praleistas laikas. Buvimas tarp žmonių leidžia man pamatyti šventę iš vidaus ir užfiksuoti viską susirinkusių žmonių akimis.