Krikštynų fotografas, krikšto fotografija

Krikštynų fotografas Laurynas Butkevičius

Krikštas – graži šventė žmonių gyvenime. Krikšto šventes fotografuoju visiškai reportažiniu stiliumi. Fotografijoje nenaudoju dekoracijų, neverčiu vaikų pozuoti. Savo fotografijoje naudoju modernią fotografijos įrangą, todėl užfiksuoti veiksmą ar judesį nėra sudėtinga. Aš, kaip krikštynų fotografas, visada turiu tikslą pagauti natūralias vaikų bei šventės svečių emocijas. Visada maniau ir manysiu, kad vaikus geriausia užfiksuoti pagaunant juos natūraliai besielgiančius. Vertimas pozuoti, reikalavimas kažką daryti – dažniausiai iššaukia vaiko susierzinimą. Juk vaikai patys nuostabiausi, kada jie elgiasi taip, kaip nori!

Naujausios krikštynų istorijos

Galerijose pateikiamos atskirų krikštynų fotografavimo serijos, kad būtų lengviau įsivaizduoti kaip atrodo daugiau nuotraukų iš atskirų krikšto dienų. Krikšto nuotraukas sudaro ceremonijos fotografavimas bei laisvo stiliaus fotosesija sutartoje vietoje (piknikas gamtoje, restoranas ir t.t.). Taip pat galimas ir pasiruošimo fotografavimas namuose ar jūsų pasirinktoje vietoje. Retais atvejais, kada yra didesnis žmonių skaičius, galimas fotografavimas ir vakarinėje šventinėje krikštynų dalyje. Visos dienos bei fotografavimo smulkmenos yra suderinamos iki šventės dienos. Jei jums patiko mano darytos krikštynų natūralios nuotraukos – susisiekite su manimi ir aš visada papasakosiu Jums daugiau apie krikštynų fotografavimą.

Krikštynų fotografas - paslaugų įkainiai

Krikštynų fotografijos trukmė yra 1-3 valandos. Išskirtiniais atvejais gali reikėti kiek daugiau laiko. Krikštynų fotografavimo kaina prasideda nuo 150 eur. Susisiekite su manimi ir mes aptarsime detales smulkiau. Visada mielai patarsiu kokia fotografavimo trukmė jums yra tinkamiausia ir optimaliausia. Kadangi visos šventės yra labai individualios, skiriasi žmonių poreikiai, lūkesčiai, todėl skiriasi ir jų fotografavimo trukmė. Visada su malonumu rekomenduosiu kitus paslaugų teikėjus bei sprendimus susijusius su krikštynų fotografavimu.

250€

1 valandos fotografavimas
Ceremonija ir trumpa fotosesija
USB atmintinė
100 vnt. retušuotų nuotraukų
15 vnt. spausdintų nuotraukų
Šventiškas darbo pateikimas
Nuotraukų paruošimas per 2 savaites
Kuro išlaidos visoje Lietuvoje papildomai 50 eur.

350€

2 valandų fotografavimas
Ceremonija ir fotosesija gamtoje
USB atmintinė
150 vnt. retušuotų nuotraukų
20 vnt. spausdintų nuotraukų
Šventiškas darbo pateikimas
Nuotraukų paruošimas per 2 savaites
Kuro išlaidos visoje Lietuvoje papildomai 50 eur.

450€

3 valandų fotografavimas
Pasiruošimas, ceremonija ir fotosesija
USB atmintinė
200 vnt. retušuotų nuotraukų
25 vnt. spausdintų nuotraukų
Šventiškas darbo pateikimas
Nuotraukų paruošimas per 2 savaites
Kuro išlaidos visoje Lietuvoje papildomai 50 eur.