Privatumo politika

Šis svetainės privatumo politikos puslapis informuoja, kad šioje svetainėje yra naudojami bendro pobūdžio slapukai (angl. „cookies“). Taip pat yra aprašoma, kas yra slapukai ir kaip juos naudoja www.laurynasbutkevicius.lt svetainė. Ši slapukų politika yra teisiškai įpareigojanti sutartis tarp jūsų ir šios svetainės administratoriaus. Lankydamiesi šioje svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedidelės apimties failas, kuris yra atsiunčiamas į kompiuterį ar išmanųjį telefoną, naudotojui besilankant atitinkamoje svetainėje. Kiekvienas slapukas turi unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš internetinio puslapio į jūsų įrenginio kietąjį diską. Tokiu būdu interneto svetainė atpažįsta įrenginį, kuriuo buvo prisijungta.

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Būtinieji slapukai – tai slapukai, kurie skirti pagerinti šios svetainės funkcionalumui, naršymui ir tinkamam veikimui.

Funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami pakartotinai tinklapiu besinaudojančio lankytojo atpažinimui. Šie slapukai padeda personalizuoti svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir t.t.

Analitiniai slapukai – tai slapukai, kurių pagalba renkami analitiniai ir statistiniai duomenys apie svetainės lankomumą (lankytojų skaičiaus statistika, populiariausias svetainės turinys tarp svetainės lankytojų, populiariausi naudojami raktažodžiai, svetainės naršymo trukmė ir pan.). Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ įrankį, analizuojantį šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Šios svetainės administratorius nėra atsakingas už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ir slapukų naudojimą.