Vestuvių fotografai Vilniuje, vestuvių nuotraukos

Reportažinė vestuvių fotografija - nuotraukos pasakojančios istoriją

Aš, kaip vestuvių fotografas, siekiu nuotraukomis sukurti tikrą ir neišgalvotą šventės pasakojimą visiškai taip, kaip atrodė Jūsų nuostabi diena. Todėl geriausiai mano fotografijos stilių perteikia vestuvių dienos pasakojimas nuotraukų serijomis – reportažinė vestuvių fotografija. Juk kiekviena nuotrauka pasakoja istoriją, o kiekvienai istorijai reikia nuotraukos. Tad kviečiu Jus peržiūrėti pateiktas naujausias mano fotografuotas vestuvių istorijas.

Mano darbo filosofija, kuria aš visada vadovaujuosi, siekiant užfiksuoti kuo natūralesnes ir nuoširdesnes švenčių akimirkas

Man svarbiausia yra gera komunikacija, abipusis pasitikėjimas ir nuoširdus bei paprastas bendravimas tiek iki vestuvių, tiek vestuvių dieną. Fotografuojami žmonės visada turi jaustis jaukiai ir komfortiškai. Kuo mažiau fotografas bus pastebimas, tuo natūralesnes akimirkas jis pagaus. Na, o gerą kadrą visada sudaro tokie elementai, kaip geras momentas, gera šviesa, gera kompozicija, nuoširdus darbas ir jaukus bendravimas. Jei jums patiko mano sukurtos vestuvių istorijos – susisiekite su manimi ir mes viską aptarsime smulkiau.

Jei jums norisi daugiau laiko praleisti su brangiais žmonėmis, o ne ilgoje vestuvių fotosesijoje arba jums tiesiog nepatinka pozuoti prieš kameras - reportažinė vestuvių fotografija yra būtent jums!